FAQ

Dotazy k registraci

Někteří z Vás jistě zaregistrovali šrumec okolo nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR, čti dží dý-pí-ár). Slovy našeho právníka, povinnosti jsou obdobné jako u našeho domácího českého zákona o ochraně osobních údajů, jen za jejich nedodržení konečně hrozí pořádné sankce. Takže i my, organizátoři Vašich oblíbených larpů a provozovatelé těchto stránek, se připojujeme ke všeobecné panice a poučujeme Vás tímto o tom, co všechno o Vás víme, k čemu to využíváme a jaká ohledně toho máte vůči nám práva (a jaká práva máme my).

Pro další využívání služeb těchto stránek a potažmo Vaši účast na nabízených larpech (=volnočasových akcích nabízených na těchto stránkách) budeme požadovat Váš souhlas s poskytnutím, zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů, ve smyslu následujícího poučení. Máte právo tento souhlas odmítnout, což však bude mít za následek, že Vám nebudeme mít jak umožnit, abyste se nabízených larpů zúčastnil/a.

Více informací o tom, jak s vašimi osoními údaji nakládáme naleznete na stránce: http://registracka.cz/gdpr.php

Registrace bude probíhat ve vlnách.
Jakmile budou všechny národy naplněny, zvýšíme registrační limity.

Omezený je pouze počet felčarů. Ostatní „bojový doprovod“ – vlajkonoši, markytánky, otroci apod. – není početně omezen. Právě naopak.
Velice uvítáme, pokud se hry bude účastnit větší počet nebojujících postav. Dotváří to atmosféru hry.

Registračka.cz je systém pro přihlašování se na akce, který používáme.

Funguje tak, že si vytvoříte na registračce svůj účet, doplníte své osobní údaje a pak se jen přihlašujete na jednotlivé akce. Výhoda je v tom, že vaše osobní údaje musíte vyplnit jenom poprvé.

Pak se už jen vždy přihlásíte pomocí vašeho jména a hesla a přihlásíte se na příslušnou akci

Registrace na akci je důležitá pro nás, organizátory. Díky ní jsme schopni naplánovat akci tak, aby například herní prostor nebyl ani malý ani velký, aby questy trvali tak akorát dlouho, a tak dále.

Také je důležité pro zajištění akce po papírové stránce (pronájem prostor, …). Zkrátka pro to, abychom pro vás mohli připravit dobrou hru.

Load More